Přečtěte si náš firemní blog

Protože nás naši zákazníci zajímají a chceme vždy přinášet něco navíc. Budeme pravidelně přidávat užitečné články, recenze užitkových vozů a aktuality z Brna a okolí.

Jak na stěhování beze stresu. Na co se připravit?

Všichni to známe. Vybereme si náš vysněný byt přestěhujeme se a říkáme si, že to je on. Neuplyne ani rok a nastane nečekaná situace. Rozchod, narození dítěte nebo nám majitel neprodlouží smlouvu a musíme se stěhovat. V našem článku vám poradíme jak se připravit na stěhování, aby to nebylo peklo.

stěhování krabice obrázek
pujčovna dodávek pozadí dodávky

Jak vybrat ojetou dodávku a na co si dát pozor?

Spousta živnostníku potřebuje pro svou práci dodávku. Koupě nového užitkového vozu však není levná záležitost. Proto se hodně lidí vydá cestou nákupu ojetiny. Na co si dát pozor při nákupu? Zvolit jistotu koupě z autobazaru, nebo si koupit užitkoví vůz takzvaně na ulici? Více se dozvíte v našem článku. 

Jak si vybrat byt na pronájem v Brně?

Na trhu nemovitostí nalezneme soustu nabídek pronájmů. Jak, ale vybrat ten správný byt? Rozhoduje cena, lokalita, dopravní spojení, energetická hospodárnost a další faktory. V našem článku vám poradíme na co se zaměřit, aby jste našli ten váš vysněný byt.

obrázek vysněný byt
jak vybrat byt v Brně

Jakou lokalitu vybrat pro bydlení v Brně?

Znáte to přistěhujete se do nového města a hledáte byt k pronájmu. My vám poradíme jakou lokalitu vybrat v tak krásném městě jako je Brno. Také vám dáme informace o  hromadné dopravě. Která šalina vás dostane do vaší lokality? To vše a mnohem víc se dozvíte v našem článku.